Shqyrtime rreth Amarok

 • Amarildo
  Amarok më ndihmoi të ndihem përsëri i fuqizuar. Vetëm 5 ditë pranimi - dhe ngritje në moshën 18 vjeç. Unë e rekomandoj atë për të gjithë ata që janë të dëshpëruar për të përmirësuar jetën e tyre seksuale.
  Amarok
 • Klajdi
  Kam probleme me potencën si rezultat i prostatitit të avancuar. Pavarësisht nga trajtimi i suksesshëm i prostatës, ereksionet normale nuk u kthyen. Urologu më këshilloi t'i kushtoja vëmendje përgatitjeve bimore të bazuara në maka peruan, unë zgjodha amarok. Rezultati u shfaq pas 10 ditësh, pati një zgjim të fortë dhe një ngritje guri.
  Amarok
 • Anita
  Burri im filloi të kishte probleme në shtrat. Ai shmangu bisedat e drejtpërdrejta, por unë shoh gjithçka. Unë e urdhërova atë Amarok. U desh shumë kohë për të bindur, por ai përsëri filloi të merrte kapsolla. Një javë më vonë u bëra më i gëzuar, fillova të flirtoj dhe unë vetë isha i bindur se sa mirë funksionon kjo ilaç. Merre - nuk do të pendohesh.
  Amarok
 • Artan
  Problemet me potencën filluan, epshi u zhduk. Dhe unë nuk dukej se isha i sëmurë me asgjë, përveç se isha i lodhur shumë kohët e fundit. Unë piva amarok dhe nuk u pendova. Potenca u kthye në normale (edhe më mirë), unë jam plot forcë dhe energji, në shtrat fillova të bëj mrekulli - gruaja ime është e lumtur. Unë ua rekomandoj të gjithëve, nuk kishte efekte anësore.
  Amarok
 • Artan
  Nëse dëshironi seks pas 50 vjetësh - blini amarok. Gruaja ime urdhëroi pjatën e parë për mua, dhe të dytën që unë vetë e bleva me qëllim. Një ilaç i mirë që rikthen gëzimin në jetë. Potenciali është në majë, ndihem më i ri, madje fillova të fle më mirë.
  Amarok
Vlerësimi i përdoruesit Amarok
4.4
14